Ohlédnutí za letním během

Přidáno: /

Milí vlčáci,

taky pořád vzpomínáte na ty promoklé, ale stejně úžasné dny na Švýcaráku? My tedy ano. Ani se nechce věřit, že za necelé dva týdny se tam vytvořila z 26 mladých nadšených lidí tak skvělá parta! Člověk by se do Terčina údolí nejradši vrátil a dal si to celé znovu. :-) Znovu by si hrál na vlčata, znovu by poslouchal přednášky, připravoval festival pro handicapované, zkoušel si různé rituály, běhal po lese, hrál fitky, blbnul, dobře jedl, zpíval u ohýnku… Prostě bylo to s vámi fajn a určitě si každý z nás odnesl ranec zážitků, které nechce zapomenout.

Nemusíte ale truchlit! Čekají nás ještě dvě podzimní setkání. Co nevidět tedy můžete do svých mailových schránek čekat další dopis od nás s informacemi k 1. podzimnímu víkendu.

A abyste do té doby nesmutnili příliš, najdete tady ochutnávku fotek z léta.

Čus

Instruktoři