Kniha návštěv

Počet komentářů: 25

 1. Žižal

  Ahoj ani nevím co sem napsat …neb jsem na tomhle kurzu byl už opravdu hodně dávno:-) máte moc hezké stranky..jen ty fotky mi nešli otevřít :-(

  Odpovědět
 2. Otík

  Fůůha, no tak, vlčáci a vlčice, to jakto že tu nikdo tak dlouho nic nenapsal? :) )
  A moc krásné stránky! =)

  Odpovědět
 3. Instruktoři VLK

  Tak co říkáte na článek z večírku Friebertových? Panu redaktorovi se náramně povedl, není-liž pravda? ;-)

  Odpovědět
 4. Instruktoři VLK

  Tak co, vlčáci, daří se vám plnit úkoly? A už začínáte být nervózní před zkouškami? ;-)

  Odpovědět
  • Smajlík

   Ahoj všichni, na letním běhu se mi moooc líbilo :-) . Jsem ráda, že jsem měla možnost poznat skvělou partu lidí ze všech koutů republiky :-) Už se těším, až vás zase všechny v říjnu uvidím :-)

   Odpovědět
 5. Bizon

  Co bych si měl vzít sebou? S kurzy tohohle typu nemám žádnou zkušenost, můj zdroj zkušeností je momentálně nedostupný a na webu ani na FB jsem nic nenašel.

  Odpovědět
  • Instruktoři VLK

   Milý Bizone,
   zdá se, že sis stihl zabalit vše potřebné a že Švýcarák touto dobou už taky znáš. :-)

   Odpovědět
 6. Slimák

  Ahoj Vlci,
  tak schválně, kolik lidí si před kurzem přečte tenhle můj vzkaz ? Abych to trochu zpestřil, vyhlašuji ZDE pro letošní vlky malou SOUTĚŽ! Kdo se dopracuje až sem a napíše NEJPOZDĚJI DO 14. SRPNA 2013 do knihy návštěv ZDALI BYL UŽ NĚKDY / KOLIKRÁT BYL NA ŠVÝCARÁKU A KDY, může se u mě na kurzu přihlásit o malou odměnu !!!
  Takže schválně, kolik odměn mám vzít ?

  Slimák

  PS: Já se na Švýcarák strašně moc těším. Jezdím sem úpravidelně už tak minimálně 16 let a to i několikrát do roka. Zpravidla jsem tu v létě na kurzu, občas zavítám i v zimě. Naposledy sem tam byl na skok před týdnem a je to tam super. No, však uvidíte :-) .

  Odpovědět
 7. Broskev

  No né! Opravdu povedené stránky! … Díval jsem se teď na fotky a popadá mě úplná nostalgie… Doufám, že letošní kurz se vydaří minimálně tak výborně, jako se vydařil náš! :)

  Odpovědět
 8. Ládě

  Už mám VLKu zase plnou hlavu. Když mě ke kurzu něco napadne, napíšu si to na papírek. Trochu se bojím, že aspoň týden pak ale zabere hledání těch papírků…

  Odpovědět
 9. Instruktoři VLK

  Milí návštěvníci našich nových stránek,
  objevila se nám jedna technická připomínka ohledně zobrazování fotek z kurzu v pravém horním rohu – někomu se prý nezobrazují. ;-) Máte někdo tenhle problém? Pokud ano, zkusíme ho vyřešit, ale potřebujeme vědět, jestli je tento problém skutečný, protože my ty fotky normálně vidíme, takže se nebojte ozvat, prospějete tím dobré věci… ;-)

  Odpovědět
 10. Kvítí

  Ahoj všichni VLKové i příznivci vlčáctví! Doufám, že se vám nové stránky líbí a že budou nám všem sloužit k užitku a plné spokojenosti.

  Odpovědět

Přidat komentář